BarTender Etiket - Barkod Dizayn Programı
BarTender Etiket - Barkod Dizayn Programı

BarTender Etiket - Barkod Dizayn Programı

Ürün Kodu: bbes 000114

Sipariş ver: +90 216 376 0834

E-Mail: beyaz@beyazbarkod.com

Ücretsiz Kargo ve İndirimli Fiyatlar!

Etiket Tasarım Uygulaması “Bar Tender”

Profesyonel nitelikte etiket tasarlamanın en hızlı ve en kolay yolu…

Ürünlerinizin kimliği olan etiketlerinizi profesyonelce tasarlamanın en kolay yolu “BarTender” kullanmaktan geçer. Bir Windows programı kullanan herkes BarTender yardımı ile istediği nitelikte etiketler yaratabilir. Kolayca etiketlerinin üzerindeki barkodları, yazı ve grafikleri şekillendirebilir.

Hem lazer hem de termal yazıcıları destekleyen ilk Windows tabanlı tasarım programı olan “BarTender” 20’den fazla dili desteklerken pek çok yazı tipi, stili ve veri tabanı ilişkilendirmesini kullanabilir. Önceden tanımlanmış etiketleri, baskıya hazır formatları ve sayısız barkod türünü kolayca tasarıma ekler. Kullanıcılar etiketin her tür değişkeni (tip, görünüm, metin boyutları, grafikler ve barkod) üzerinde tam bir kontrol sağlar.

Nesneler istenen yere konumlandırılırken, zekice yerleştirilen diyaloglar ile her şey daha basit hale gelir. BarTender ayrıca endüstriyel sembol kütüphanesi, özel veri giriş formları, şifre koruma, “Visual Basic Script” desteği gibi çeşitli yardımcı öğeler ile kullanıcısının işini kolaylaştırır.

Ayrıca yüksek hassasiyetteki ön izleme ekranı etiket israfını da engeller.

Diğer yazılımlar ile entegrasyon durumu:

Ağ üzerinden pek çok veri tabanına ulaşan BarTender; onlarca endüstri standardı ve tescilli veri formatı için Microsoft ODBC desteği içermektedir. Ayrıca UNIX, AS/400, Oracle, Sybase ve Informix gibi Windows olmayan pek çok platformu da destekler. ERP alanında Dünya’da söz sahibi olan SAP tarafından resmi olarak lisanslanan tek veri ara bağlaşımlı etiket dizayn programıdır.

Seagull Scientific tarafından geliştirilen BarTender Etiket Dizayn programı Dünya’da en çok tercih gören Windows destekli yazılımdır. Seagull etiket yazıcılar için “True Windows” sürücülerini geliştiren en büyük firmadır.

BARTENDER BROŞÜR (TÜRKÇE) PDF

BARTENDER PROGRAM ETİKET YAZIRMA AYARLARI PDF

BarTender Deneme Sürümü 
Bartender Demo (10.0 Versiyonu) 243 MB

 

 

 

 

Hakkımızda

Beyaz barkod etiket san.ve dış tic.ltd.şti.
Baskılı ve Baskısız ( Tüm Etiketi Türevleri) Üretimi ile birlikte Barkod ve Etiket Yazıcı modelleri Japon Akmaz + Ribbon, Barkod Okuyucu, Etiket Yazılım Programı, El Terminali ve çözümleri sunmanın yanında, geçmişte edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmak, genç ve dinamik  kadromuz ile, ihtiyaçlarınızı en hızlı ve doğru bir biçimde çözmek, çözüm üretirken ortak alacağımız kararlar çerçevesinde ilerlemek, üretilen çözümlerin firmanıza hızlı ve en düşük maliyetli olmasını sağlamak amacı ile faaliyet göstermekteyiz. Sektörün tercih edilen Firmaları arasında bulunmaktan mutluluk duymaktayız. Verdiğimiz tüm hizmetlerin yanında teknik servisimiz ve yedek parça birimimiz ile birlikte,zaman’a karşı yarışmak sürekli kendimizi yenilemek ilkelerimizin başında gelmektedir.Amacımız Sizlerin ve Firmanızın tek seferlik değil uzun yıllar çözüm ortağınız olarak kalıcı ve güvenilir olmaktır.
Saygılarımızla,

İletişim Bilgilerimiz

  • (0 216) 376 08 34pbx
  • (0 216) 427 38 00
  • beyaz@beyazbarkod.com

Beyaz Barkod Etiket San. Dış Tic. Ltd. Şti. 2013 | Tasarım