Barkod Yazıcılar
Barkod Yazıcılar

Barkod Yazıcılar

Barkod Yazıcı Ne dir ? Ne İşe Yarar

Barkod yazıcı, barkodları etiket üzerine basmakta kullanılan bir yazıcı çeşididir. Etiket basmak için en ideal araç olan barkod yazıcı, barkod etiketi dışında; kullanıcı kartları ve sinema biletleri basma gibi farklı amaçlarla da kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra barkod yazıcı, hızlı ve kaliteli baskı yapabilmesi, termal baskı yapabilmesi ve etiket maliyetini düşürebilmesiyle de oldukça avantajlı özelliklere sahiptir. Sanayi alanında kullanılmaya yönelik olarak üretilmiş endüstriyel tipte barkod yazıcı, bir işletmede üretim, depo gibi alanlarda rahatça ve kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Barkod yazıcı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, barkod yazıcı, sahip olduğu özelliklerle, baskıda dağılmaları minimuma indirgemekte ve böylece yüksek kalitede baskıların elde edilmesini sağlamaktadır.
Normal yazıcılar, parlak, naylon, kumaş gibi yapıya sahip etiketler üzerine baskı yapamazlar. Bu tarz durumlarda, barkod yazıcı, bu tip yüzeye sahip etiketlere baskı yapabilme özelliğiyle avantajlı hale gelmekte ve tercih edilmektedir. Barkod yazıcıların tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi de, barkod yazdırma desteğinin, diğer yazıcılara nazaran daha kolay ve ücretsiz olmasıdır.

Detaylı bilgi almak için lütfen (216) 376 08 34 -35-36 numaralı telefonlarımızı arayınız. 

Hakkımızda

Beyaz barkod etiket san.ve dış tic.ltd.şti.
Baskılı ve Baskısız ( Tüm Etiketi Türevleri) Üretimi ile birlikte Barkod ve Etiket Yazıcı modelleri Japon Akmaz + Ribbon, Barkod Okuyucu, Etiket Yazılım Programı, El Terminali ve çözümleri sunmanın yanında, geçmişte edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmak, genç ve dinamik  kadromuz ile, ihtiyaçlarınızı en hızlı ve doğru bir biçimde çözmek, çözüm üretirken ortak alacağımız kararlar çerçevesinde ilerlemek, üretilen çözümlerin firmanıza hızlı ve en düşük maliyetli olmasını sağlamak amacı ile faaliyet göstermekteyiz. Sektörün tercih edilen Firmaları arasında bulunmaktan mutluluk duymaktayız. Verdiğimiz tüm hizmetlerin yanında teknik servisimiz ve yedek parça birimimiz ile birlikte,zaman’a karşı yarışmak sürekli kendimizi yenilemek ilkelerimizin başında gelmektedir.Amacımız Sizlerin ve Firmanızın tek seferlik değil uzun yıllar çözüm ortağınız olarak kalıcı ve güvenilir olmaktır.
Saygılarımızla,

İletişim Bilgilerimiz

  • (0 216) 376 08 34pbx
  • (0 216) 427 38 00
  • beyaz@beyazbarkod.com

Beyaz Barkod Etiket San. Dış Tic. Ltd. Şti. 2013 | Tasarım