El Terminalleri
El Terminalleri

El Terminalleri

El Terminali Nedir?

El terminali, çeşitli arayüzleri kullanarak sahadan veri toplamayı sağlayan taşınabilir el bilgisayarlarına verilen genel isimdir. El Terminallerinde mobil özellikleri ön plana çıkarılmış özel bir işlemci ,mimari ve depolama teknolojisi kullanılır. Burada amaç veriyi toplayıp ana sisteme aktarmak olduğu için, işlemci ve mimari normal masaüstü bilgisayarlara göre daha yavaştır.El terminalleri veri toplarken şu arabirimleri kullanabilir; Dokunmatik ekran, klavye, barkod okuyucu, RFID Okuyucu,Kamera.
El Terminalleri, saha şartlarına uyum sağlaması ve uzun ömür olması için endüstriyel olarak tasarlanırlar. Laboratuar ortamında düşme testlerinden geçirilirler. Endüstriyel bir el terminali en azından 1 metreden birçok açıdan düşmelere karşı dayanıklıdır. Düşme dayanıklılığın haricinde ayrıca toz ve su gibi çevresel ortam şartlarından etkilenmemesi için özel şartlarda test edilerek sertifikalandırlar. Endüstriyel el terminalleri genel olarak en az IP54 sevisesinde toz ve sudan koruma standardına sahiptir. Farklı ortamlarda kullanıma yönelik olarak IP seviyeleri 67 sevisyesine kadar çıkabilmektedir.
 

Hakkımızda

Beyaz barkod etiket san.ve dış tic.ltd.şti.
Baskılı ve Baskısız ( Tüm Etiketi Türevleri) Üretimi ile birlikte Barkod ve Etiket Yazıcı modelleri Japon Akmaz + Ribbon, Barkod Okuyucu, Etiket Yazılım Programı, El Terminali ve çözümleri sunmanın yanında, geçmişte edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmak, genç ve dinamik  kadromuz ile, ihtiyaçlarınızı en hızlı ve doğru bir biçimde çözmek, çözüm üretirken ortak alacağımız kararlar çerçevesinde ilerlemek, üretilen çözümlerin firmanıza hızlı ve en düşük maliyetli olmasını sağlamak amacı ile faaliyet göstermekteyiz. Sektörün tercih edilen Firmaları arasında bulunmaktan mutluluk duymaktayız. Verdiğimiz tüm hizmetlerin yanında teknik servisimiz ve yedek parça birimimiz ile birlikte,zaman’a karşı yarışmak sürekli kendimizi yenilemek ilkelerimizin başında gelmektedir.Amacımız Sizlerin ve Firmanızın tek seferlik değil uzun yıllar çözüm ortağınız olarak kalıcı ve güvenilir olmaktır.
Saygılarımızla,

İletişim Bilgilerimiz

  • (0 216) 376 08 34pbx
  • (0 216) 427 38 00
  • beyaz@beyazbarkod.com

Beyaz Barkod Etiket San. Dış Tic. Ltd. Şti. 2013 | Tasarım