Kuşe Etiket (Rulo)
Kuşe Etiket (Rulo)

Kuşe Etiket (Rulo)

Ürün Kodu: bbse 00089

Sipariş ver: +90 216 376 0834

E-Mail: beyaz@beyazbarkod.com

Ücretsiz Kargo ve İndirimli Fiyatlar!

Kuşe Etiket

Kuşe Etiket'in maddesi kağıttır. Bu nedenle ısı, nem ve sürtünmeye karşı orta derecede dayanıklı bir üründür. Kuşe Etiket'in parlak ve wellum çeşitleri bulunur. Çalışma alanına göre ribon ile baskı alınabilmektedir.

Kuşe Etiket'in kullanım alanları arasında; üretim yapılan sektörler, ürün tanıtımları, koli üzerine bilgi amaçlı yapıştırmak istenildiğinde ve özellikle barkod sistemleri ile basılarak uzun süre kalması istenilen bütün ürünler için kullanılan bir etiket modelidir.

Baskılı, baskısız ve renkli (zemin baskılı) kuşe etiket seçeneklerinde üretimi yapılmaktadır.

Kuşe Etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz : (216) 376 08 34 - beyaz@beyazbarkod.com

kuşe rulo etiket

Hakkımızda

Beyaz barkod etiket san.ve dış tic.ltd.şti.
Baskılı ve Baskısız ( Tüm Etiketi Türevleri) Üretimi ile birlikte Barkod ve Etiket Yazıcı modelleri Japon Akmaz + Ribbon, Barkod Okuyucu, Etiket Yazılım Programı, El Terminali ve çözümleri sunmanın yanında, geçmişte edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmak, genç ve dinamik  kadromuz ile, ihtiyaçlarınızı en hızlı ve doğru bir biçimde çözmek, çözüm üretirken ortak alacağımız kararlar çerçevesinde ilerlemek, üretilen çözümlerin firmanıza hızlı ve en düşük maliyetli olmasını sağlamak amacı ile faaliyet göstermekteyiz. Sektörün tercih edilen Firmaları arasında bulunmaktan mutluluk duymaktayız. Verdiğimiz tüm hizmetlerin yanında teknik servisimiz ve yedek parça birimimiz ile birlikte,zaman’a karşı yarışmak sürekli kendimizi yenilemek ilkelerimizin başında gelmektedir.Amacımız Sizlerin ve Firmanızın tek seferlik değil uzun yıllar çözüm ortağınız olarak kalıcı ve güvenilir olmaktır.
Saygılarımızla,

İletişim Bilgilerimiz

  • (0 216) 376 08 34pbx
  • (0 216) 427 38 00
  • beyaz@beyazbarkod.com

Beyaz Barkod Etiket San. Dış Tic. Ltd. Şti. 2013 | Tasarım