Lamine Termal Etiket
Lamine Termal Etiket

Lamine Termal Etiket

Ürün Kodu: bbes 00088

Sipariş ver: +90 216 376 0834

E-Mail: beyaz@beyazbarkod.com

Ücretsiz Kargo ve İndirimli Fiyatlar!

Lamine Termal Etiket

 

Lamine Termal Etiket, ribona ihtiyaç duymadan yazıcının kafa ısısı ile bilikte baskı alınabilen, çift taraflı olarak lamine termale sahip bir etiket türüdür. Echo termal etikete göre 6 ile 12 ay arasında daha fazla raf ömrüne sahiptir. Hastaneler, tekstil firmaları, bakliyat sektöründeki firmalar, ayakkabı ve lojistik alanda hizmet veren firmalar için kullanıma uygundur. Baskılı ve baskısız olarak üretimi tarafımızdan yapılmaktadır.

Lamine Termal Etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz. (216) 376 08 34 - beyaz@beyazbarkod.com


Hakkımızda

Beyaz barkod etiket san.ve dış tic.ltd.şti.
Baskılı ve Baskısız ( Tüm Etiketi Türevleri) Üretimi ile birlikte Barkod ve Etiket Yazıcı modelleri Japon Akmaz + Ribbon, Barkod Okuyucu, Etiket Yazılım Programı, El Terminali ve çözümleri sunmanın yanında, geçmişte edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmak, genç ve dinamik  kadromuz ile, ihtiyaçlarınızı en hızlı ve doğru bir biçimde çözmek, çözüm üretirken ortak alacağımız kararlar çerçevesinde ilerlemek, üretilen çözümlerin firmanıza hızlı ve en düşük maliyetli olmasını sağlamak amacı ile faaliyet göstermekteyiz. Sektörün tercih edilen Firmaları arasında bulunmaktan mutluluk duymaktayız. Verdiğimiz tüm hizmetlerin yanında teknik servisimiz ve yedek parça birimimiz ile birlikte,zaman’a karşı yarışmak sürekli kendimizi yenilemek ilkelerimizin başında gelmektedir.Amacımız Sizlerin ve Firmanızın tek seferlik değil uzun yıllar çözüm ortağınız olarak kalıcı ve güvenilir olmaktır.
Saygılarımızla,

İletişim Bilgilerimiz

  • (0 216) 376 08 34pbx
  • (0 216) 427 38 00
  • beyaz@beyazbarkod.com

Beyaz Barkod Etiket San. Dış Tic. Ltd. Şti. 2013 | Tasarım